Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı denli kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini de içinde bulunduran büyük aynı site olması nedeniyle dayanıklı çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle en hoş şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları çokluk üzerinden gezerek en şiddetli şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz sadece atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile adamakıllı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli yalnız ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız yardımıyla hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler düşüncesince sunarak sizlere nitelikli bir hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, konu yemeği, iftar organizasyonu okunuşu doğum günü kutlamaları gibi dayanıklı çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak genişlik şiddetli şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak doğru vakit tespit etmek ayrılmış ülkü yalnız aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul ayrılmış vazgeçilmez aynı etkinliktir. Yurtdışından yahut kent dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye yayımlamak sizler için arkadaşlarınızın gözünde mükemmel müşterek izlenim bırakacaktır. kusursuz benzer eksperyans ile iyi İstanbul’u en sağlıklı şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile hep beraber daha çok organizasyonlar çok henüz alımlı ve fazla henüz eğlenceli. Her muhtelif isteğinize göre düğün, nişan, maslahat yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt günü organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda kusursuz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günce olarak kiralanan lüks lambası kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti yardımıyla siz ve dostlarınız en güzel şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz tek sıra geçirebileceksiniz. web sitemiz
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da tecrübeli kaptanlarımız sayesinde genişlik bol şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. bilgi isteyin Tüm isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve faaliyet gününe büyüklüğünde müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *